Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Assassin’s Creed: Valhalla – nowy zwiastun prezentuje główną postać

Ubisoft opublikowało filmik Los Eivora, który przybliża graczom głównego bohatera Valhalli.

Choć do premiery nowego AC pozostało jeszcze parę miesięcy, kampania reklamowa produkcji już od pewnego czasu trwa w najlepsze. Jesteśmy dosłownie zasypywani nowymi informacjami na temat gry. Od czasu do czasu zdarza się też jakieś wideo – tak jak teraz. Filmik o tytule Los Eivora ujawnia kolejne fakty o głównej postaci, przedstawiając jej motywacje i przeznaczenie. Trzeba przyznać, że to jeden z lepszych materiałów dotyczących gry, jakie dotąd pokazało francuskie studio.

Fanów serii być może zainteresują też inne wiadomości na temat Valhalli, o których pisaliśmy ostatnio. I tak chociażby twórcy tytułu wyjawili, że w najnowszym AC gracz stawi czoła 25 zróżnicowanym typom wrogówdowiedzieliśmy się też, że płeć postaci zmienimy w dowolnym momencie grania. Natomiast trochę dawniej poruszano kwestie pyskówek, czyli słownych potyczek wikingów.

Gra zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xboksie One 17 listopada 2020, a po premierze next-genów trafi też na kolejne generacje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się