Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Assassin’s Creed: Valhalla zaoferuje 25 unikalnych typów przeciwników

Twórcy gry wyjawili, że w nowej odsłonie AC gracz zetknie się z przeszło dwoma tuzinami odmiennych rodzajów wrogów. Będą ich cechować unikatowe umiejętności; oprócz tego każdy otrzyma jakieś słabe punkty.

Narrative director Darby McDevitt w rozmowie z serwisem GamingBolt wyjawił, że w Valhalli gracze otrzymają do pokonania 25 różnych typów wrogów.

Eivor stawi czoła przeróżnym przeciwnikom – powiedział McDevitt. – Każdy rodzaj będzie stanowić unikalne wyzwanie dla gracza. Ma to, jak mówi przedstawiciel Ubisoftu, wynikać z odrębnych stylów walki oraz różniących się mocnych i słabych punktów. Niektórzy przeciwnicy będą chociażby potrafili używać elementów otoczenia w celu pokonania Eivor(a), a inni zaadaptują nasz styl walki i na jego podstawie wypracują taktykę obrony.

AC: Valhalla wcielimy się w wikinga o imieniu Eivor – będziemy mogli, tak jak w przypadku Odyssey, wybrać pomiędzy kobietą i mężczyzną (i tak jak informowaliśmy ostatnio, płeć postaci zmienimy w dowolnym momencie grania). Wyruszymy ku zamożnym terenom angielskich królestw, by podbić nowe ziemie, przy okazji uczestnicząc w życiu codziennym wikingów.

Nowy Assassin’s Creed zadebiutuje 17 listopada na PC, PS4 i Xboksa One, a po premierze next-genów trafi też na kolejne generacje. Poniżej publikujemy oficjalny gameplay z produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się