Assassin’s Creed Valhalla i cztery inne gry z serii do ogrania za darmo

Assassin's Creed Valhalla i cztery inne gry do ogrania za darmo
Newsy PC

Assassin’s Creed Valhalla oraz cztery inne świetne odsłony cyklu możemy ograć za darmo przez ograniczony czas. Warto jednak się pospieszyć.

Ubisoft ruszył z darmowym weekendem z serią Assassin’s Creed. Co więcej, weekend ten jest nieco wydłużony, bo zagramy aż przez cztery dni (do 14 sierpnia). W teorii to niewiele, szczególnie na tak opasłe gry jak Valhalla, ale wystarczy, aby zapoznać się z rozgrywką i postanowić, czy zamierzamy kupić pełną wersję. W takim wypadku na Ubisoft Store są spore rabaty na gry z serii.

Assassin’s Creed Valhalla i nie tylko do ogrania za darmo

Łącznie ograć za darmo można aż pięć gier z cyklu i do tego, wydawać by się mogło, te najlepsze. AC IV Black Flag po dziś dzień przez wielu uważane jest za najdoskonalszą część serii, tym razem w pirackich klimatach. Zdecydowanie warto ją ograć, szczególnie że ponoć powstaje też pełnoprawny remake. Z drugiej strony na uwagę zasługuje również Assassin’s Creed II – chyba mój faworyt, z którym spędziłem wspaniałe dziesiątki godzin swego czasu.

Oczywiście nie sposób zapomnieć o Assassin’s Creed Valhalla. Wikingowa odsłona cyklu jest uznawana za najlepszą z “nowej” trójcy. Gra najbardziej cierpi na to, że oferuje po prostu za dużo. Jeśli jednak uwielbiacie wielkie mapy do odkrycia, epicką historię do poznania i wielu anglików do zaszlachtowania – warto. Do tego dostaniemy dwa spin-offy “dwójki”, czyli ciepło przyjęte Brotherhood i zaskakująco udane Revelations. Jeśli czas Wam się skończy, a nie będziecie chcieli odchodzić od rozgrywki, Ubi przygotowało dla Was promocje na te gry.

To jednak nie wszystko, bo przecen nawet do 85% doczekały się też inne części serii i edycje “premium”. Warto skierować się na główną stronę promocji i samodzielnie przejrzeć katalog.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie