Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Assassin’s Creed: Valhalla – płeć postaci zmienimy w dowolnym momencie

W Valhalli gracze ponownie otrzymają możliwość wyboru płci głównego bohatera na początku historii. Co ciekawe, tym razem opcję tę będzie można później zmieniać w dowolnym momencie gry.

Assassin’s Creed: Odyssey dawało możliwość wyboru płci na początku rozgrywki. Okazuje się, że w nowej odsłonie serii wcale nie musimy decydować o tym, czy chcemy grać Eivor w wersji męskiej, czy żeńskiej – da się to zmienić w każdym momencie.

Potwierdził to między innymi reżyser Valhalli, Eric Baptizat, w wywiadzie dla GamesRadar. – Było dla nas istotnym, by ta opcja była dostępna dla graczy. Ludzie mogą decydować, jak chcą grać – ma to pewien wpływ na narrację, choć nie są to dwie różne historie: cały czas opowieść skupia się na jednym bohaterze, niezależnie od niektórych opcji.

Podobnie sprawę ujął w rozmowie z serwisem Stevivor.com Damien Leyris, starszy producent Valhalli. – Dajemy graczowi możliwość zmiany w dowolnym momencie. Od odbiorcy będzie zależało, w jaki sposób będzie podchodził do poszczególnych wyborów w grze – czy to narracyjnych, czy romantycznych.

Assassin’s Creed: Valhalla zadebiutuje 17 listopada na PC, PS4 i Xboksa One, a po premierze next-genów trafi też na kolejne generacje. Poniżej publikujemy oficjalny gameplay z produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się