Assassin’s Creed Valhalla Forgotten Saga na rozgrywce. Tak wygląda darmowy tryb

Assassin's Creed Valhalla - Eivor
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Ubisoft zaprezentowało rozgrywkę z darmowego rozszerzenia Forgotten Saga do Assassin’s Creed Valhalla. Gracze mają okazję zapoznać się z najważniejszymi informacjami w przystępnej formie.

Przygotowany przez Ubisoft materiał przybliża pięć najważniejszych faktów na temat nadchodzącego projektu. Jeśli wciąż mało Wam przygód w świecie najnowszej odsłony Assassin’s Creed i planujecie ograć to darmowe rozszerzenie, koniecznie rzućcie okiem.

Forgotten Saga właściwie wywraca główny schemat rozgrywki Valhalli do góry nogami. Bezpłatny dodatek zmieni grę w mitologicznego roguelike’a, w którym gracze zmierzą się z zastępami przeciwników wyjętych prosto z nordyckich mitów. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam zbierać przedmioty oraz odblokowywać nowe umiejętności, które usprawnią naszą wędrówkę po różnorodnych krainach.

Data premiery dodatku Forgotten Saga nie została jeszcze ogłoszona, ale najpewniej już niedługo się to zmieni. Ubisoft wkrótce ma ujawnić przyszłość marki i niewykluczone, że przy okazji poznamy konkretny termin wydania Zapomnianej Sagi.

Assassin’s Creed Valhalla jest dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie