Nie poznacie Assassin’s Creed Valhalla z takiej perspektywy. Ale jest za to uroczo

Assassin's Creed Valhalla - stanowczy NPC z pochodnią gestykuluje ręką - PG
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wystarczy zmienić rzut kamery i znane Assassin’s Creed Valhalla jawi się nam jako zupełnie coś nowego. Gra zaczyna przypominać stare gry action RPG.

Assassin’s Creed Valhalla skończone? Znasz produkcję na wylot? To teraz zobacz, jak mogłaby wyglądać gra Ubisoftu, gdyby stworzona ja w rzucie izometrycznym.

To nie jest niestety modyfikacja, którą możemy pobrać, a pokazówka zaprezentowana na kanale Flurdeh w serwisie YouTube. Jest on znany z takich izometrycznych przeróbek i warto zajrzeć na ten kanał choćby po to, by zobaczyć izometrycznego Fallout 4 czy Cyberpunk 2077.

Wracając jednak do skrytobójców. Prawda, że w ujęciu z góry Valhalla zaczyna przypominać jakieś action RPG? Ktoś by ograł tytuł, gdyby tak wyglądał?

Assassin’s Creed Valhalla w rzucie izometrycznym

Przypominamy, że w sierpniu AC Valhalla otrzymał oczekiwaną aktualizację, a w zasadzie darmowy tryb Forgotten Saga. Jest on inspirowany rogue-lite’ami. Trafiamy do Niffelheimu, gdzie czekają na nas całe zastępy wrogów do wybicia. Oprócz obijania przeciwników po głowach, należy oczywiście ulepszać naszą postać oraz wyposażenie. Ubisoft zapowiadał w zeszłym miesiącu, że wciąż ma w planach ostatnie duże fabularne DLC do tytułu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie