Assassin’s Creed: Rogue – to tytuł nowej odsłony serii, która zadebiutuje w październiku?

Assassins-CreedPosiadacze konsol nowej generacji czekają na Assassin’s Creed: Unity. A co z właścicielami PS3 oraz Xboksa 360?

Dla nich Ubisoft szykuje osobny tytuł, rozgrywający się w uniwersum Asasynów. Wcześniejsze doniesienia wskazywały, że gra ma nosić tytuł Assassin’s Creed: Comet i pozwoli nam wcielić się w Templariusza o imieniu Shay. Przyznam, że byłoby to ciekawym posunięciem ze strony producenta, bo przecież członkowie tego zakonu byli zazwyczaj naszymi wrogami (choć w Unity główny bohater ma się zbratać z piękną Elise, która należy do Templariuszy).


Najnowsze przecieki nie dość, że nie mówią o Assassin’s Creed: Comet, a Assassin’s Creed: Rogue, to jeszcze podają datę premiery tytułu na PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Rouge pojawił się w ofercie szwedzkiego sprzedawcy gier WOG.ch. Serwis opublikował kartę gry, która została później zdjęta. Mogliśmy podejrzeć jednak, że Assassin’s Creed: Rogue wyjdzie na PS3 oraz starszą konsolę Microsoftu 27-28 października!

Pozostaje nam czekać teraz do sierpniowej imprezy Gamescom, na której Ubisoft powinien podać oficjalne stanowisko w sprawie Asasynów na minioną generację.

Na potwierdzenie rewelacji od WOG.ch zamieszczamy PrtSc karty gry. Na tymczasowej okładce pojawił się gościnnie Solid Snake’a z Metal Gear Solid.

Assassins-Creed-Rouge

 

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet