Poznajcie Elise z Assassin’s Creed: Unity. Będzie powieść i piękna figurka dla kolekcjonera

Poznajcie Elise z Assassin’s Creed: Unity. Będzie powieść i piękna figurka dla kolekcjonera
Hot! Newsy PC PS4 XOne
Assassins-Creed-Unity-eliseGłówny bohater gry w ostatniej chwili ratuje dziewczynę przed gilotyną.
Studio Ubisoft opublikowało kolejny zwiastun z nadchodzącego tytułu Assassin's Creed: Unity. Tym razem Arno walczy z czasem i strażnikami, by ocalić rudowłosą piękność od publicznego ścięcia. Przez chwilę możemy zobaczyć, że kobieta nosi na szyi znak Templariuszy, którzy są wrogami zakonu Asasynów. Niestety, podczas gry nie wcielimy się w Elise. Jak wcześniej tłumaczyli twórcy gry, żeńskich charakterów do ogrania nie będzie, choć kobiece postacie były na wczesnym etapie produkcji rozważane. Dlaczego zrezygnowano z tej opcji? Ubisoft tłumaczył to w tym newsie. Studio obiecuje nam za to powieść autorstwa Olivera Bowdena, w której wydarzenia z nadchodzącej gry zostaną przedstawione z perspektywy Elise. Premiera powieści Assassin’s Creed: Unity już w listopadzie tego roku.

Elise o włos od śmierci na nowym zwiastunie z Assassin’s Creed: Unity

Dodatkowo na rynek trafi kolekcjonerska figurka Elise o wysokości 24 cm. Znajdziemy ją w zestawie The Fiery Templar. Ma on zawierać również cyfrowe dodatki (pistolet i rapier) do Assassin's Creed: Unity. Pakiecik będzie dostępny od 14 października w sklepie Uplay. Assassins-CreedUnity-elise2 Polska data premiery Assassin's Creed: Unity została ustalona na 31 października 2014. Tytuł wyjdzie na PC oraz konsole nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie