Poznajcie Elise z Assassin’s Creed: Unity. Będzie powieść i piękna figurka dla kolekcjonera

Główny bohater gry w ostatniej chwili ratuje dziewczynę przed gilotyną.

Studio Ubisoft opublikowało kolejny zwiastun z nadchodzącego tytułu Assassin’s Creed: Unity. Tym razem Arno walczy z czasem i strażnikami, by ocalić rudowłosą piękność od publicznego ścięcia.


Przez chwilę możemy zobaczyć, że kobieta nosi na szyi znak Templariuszy, którzy są wrogami zakonu Asasynów. Niestety, podczas gry nie wcielimy się w Elise.

Jak wcześniej tłumaczyli twórcy gry, żeńskich charakterów do ogrania nie będzie, choć kobiece postacie były na wczesnym etapie produkcji rozważane. Dlaczego zrezygnowano z tej opcji? Ubisoft tłumaczył to w tym newsie.

Studio obiecuje nam za to powieść autorstwa Olivera Bowdena, w której wydarzenia z nadchodzącej gry zostaną przedstawione z perspektywy Elise. Premiera powieści Assassin’s Creed: Unity już w listopadzie tego roku.

Elise o włos od śmierci na nowym zwiastunie z Assassin’s Creed: Unity

Dodatkowo na rynek trafi kolekcjonerska figurka Elise o wysokości 24 cm. Znajdziemy ją w zestawie The Fiery Templar. Ma on zawierać również cyfrowe dodatki (pistolet i rapier) do Assassin’s Creed: Unity. Pakiecik będzie dostępny od 14 października w sklepie Uplay.

Assassins-CreedUnity-elise2
Polska data premiery Assassin’s Creed: Unity została ustalona na 31 października 2014. Tytuł wyjdzie na PC oraz konsole nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet