Aquaman 2 i Shazam! Gniew bogów przełożone. DC nie chce konkurować z Avatarem

Aquaman i Zaginione Królestwo oraz Shazam! Gniew bogów przełożone
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Raz jeszcze przełożono daty premier dwóch nadchodzących widowisk z uniwersum DC: Aquaman i Zaginione Królestwo oraz Shazam! Gniew bogów.

Filmy produkowane dla Warner Bros. niestety nie mają ostatnio szczęścia. W przypadku kontynuacji przygód Aquamana oraz Shazama fani nie muszą jednak martwić się o anulowanie produkcji; najgorsze, co może je spotkać na tym etapie, to przełożenie terminu premiery. Niestety mamy w związku z tym złą wiadomość; oba filmy trafią do kin później, niż do tej pory zakładano.

Aquaman i Zaginione Królestwo miał pierwotnie ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku. Następnie przeniesiono go na marzec 2023, by ostatecznie przełożyć premierę jeszcze raz. Oznacza to, że film zobaczymy cały rok później, niż początkowo zakładano. Nową datą jest bowiem 25 grudnia 2023.

Powstałą w ten sposób marcową lukę przejmie z kolei Shazam! Gniew bogów. Film planowano pokazać w grudniu 2022 roku, lecz – jak przyznał już reżyser – twórcy nie chcą konkurować z wchodzącym wtedy do kin Avatarem 2. Nie wiadomo jednak, czy to jedyny powód; krążą pogłoski o wyjątkowo zaawansowanym poziomie efektów specjalnych w produkcji, niewykluczone zatem, że potrzeba więcej czasu na dopieszczenie całości. Na kontynuację Shazama musimy więc zaczekać do 17 marca 2023.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie