Jason Momoa w filmie Aquaman

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

James Wan ogłasza koniec zdjęć do Aquamana 2. Oficjalnie!

Zdjęcia do Aquaman and the Lost Kingdom już się zakończyły. Informację podano wraz ze zdjęciem aktorów i reżysera.

James Wan, czyli reżyser Aquamana 2, zamieścił na swoim Instagramie fotografię wraz z dwójką aktorów z widowiska: Jasonem Momoą i Patrickiem Wilsonem. Zdjęcie opatrzył podpisem, z którego wynika, że zrobiono je ostatniego dnia prac na planie. Film trafi teraz do postprodukcji. Takie tempo prac oznacza, że ma tytuł duże szanse zdążyć na wyznaczoną datę premiery, czyli grudzień 2022 roku. Zobaczcie sami, jak prezentują się gwiazdy na planie w Malibu:

Wygląda na to, że Jason Momoa nieco się pospieszył z informacją o zakończeniu zdjęć, którą podał w grudniu zeszłego roku. Być może informował wówczas o końcu prac w określonej lokalizacji lub przez ten miesiąc zdecydowano o dokrętkach. Trzymamy zatem za słowo Jamesa Wana, że film w istocie jest już ukończony.

Oprócz Jasona Momoy i Patricka Wilsona powracających w Aquaman and the Lost Kingdom na ekranach zobaczymy również wiele innych gwiazd. W filmie zagrają m.in. Temuera Morrison, Yahya Abdul-Mateen II oraz Dolph Lundgren. Pojawi się także Amber Heard, choć fani apelowali o odsunięcie jej od produkcji.

Aquaman 2 zadebiutuje w kinach 14 grudnia 2022 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się