Jeden z ostatnich hitów DC niebawem do obejrzenia w Polsce. Znamy datę premiery

Gdzie obejrzeć Aquaman i Zaginione Królestwo? Znamy datę! | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Zastanawiacie się gdzie obejrzeć Aquaman i Zaginione Królestwo? Film ma niebawem być dostępny w ofercie HBO Max. Jest konkretna data.

HBO Max niebawem zmieni się w Polsce w Max, ale nim to się oficjalnie stanie, platforma co i rusz dorzuca nowości do biblioteki. Od niedawna możemy oglądać cenione Sisu, a już niedługo zobaczymy jeden z ostatnich hitów ze stajni DC.

Gdzie obejrzeć Aquaman i Zaginione Królestwo?

Warner Bros. podaje, że film Aquaman i Zaginione Królestwo będzie dostępny na platformie HBO Max 27 lutego 2024 roku. Oznacza to, że także i polscy widzowie będą mogli obejrzeć jeden z ostatnich hiciorów na podstawie komiksów DC już w przyszłym tygodniu. I chociaż zdecydowanie nie można odmówić mu miana “hitu”, to jednak daleko mu do największych przebojów na podstawie komiksów.

Pierwsza część po dziś dzień stanowi największy przebój DC. Aquaman zarobił na całym świecie prawie półtora miliarda dolarów, co jest absolutnie oszałamiającym wynikiem. “Dwójka” została odebrana znacznie gorzej, bo w kinach do tej pory zarobiła 433,5 mln dolarów. W ten sposób plasuje się mniej więcej w połowie rankingu najbardziej dochodowych filmów DC, także aż takiej tragedii nie ma.

Najpewniej Aquaman i Zaginione Królestwo spotkał się ze znacznie słabszym przyjęciem ze względu na rolę Amber Heard. Aktorka w okolicach produkcji toczyła bitwę sądową z Johnnym Deppem, gdy na jaw wyszło, że sytuacja nie do końca jest taka, jak przedstawiała ją Heard. Poza tym krytycy dosłownie zmiażdżyli tego blockbustera, więc nie pomogło to przy zyskaniu nowych widzów. Na szczęście nie musicie chodzić do kina, aby go obejrzeć, bo już niedługo zrobicie to w domu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie