Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Milion podpisów pod petycją fanów. Nie chcą Amber Heard w Aquaman 2

Próba wykluczenia Amber Heard z filmu Aquaman 2, to pokłosie sprawy z Johnnym Deppem.

Jak już pisaliśmy na łamach naszego portalu. Warner Bros podziękowało 57-latkowi za współpracę z powodu oskarżeń, sugerujących, że stosował przemoc względem żony. W rezultacie nie zagra on w produkcji Fantastyczne zwierzęta 3, studio nie chciało kooperować z budzącym kontrowersje aktorem.

Fani zaczęli domagać się sprawiedliwości. Wychodząc z założenia, że jego eks Amber Heard również powinna zostać wykluczona z najnowszego widowiska Aquaman 2. W serwisie Change.org petycja zdobyła już ponad milion podpisów. Na jej miejscu internauci chcieliby zobaczyć Emilię Clarke, która grała Daenerys w serialu Gra o tron.

Miłośnikom Clarke tak bardzo spodobała się wizja bez byłej żony Deppa, że grafik o ksywie BossLogic postanowił zobrazować jak prezentowałaby się Mera w nowym wydaniu. Film ma mieć swoją premierę 16 grudnia 2022 roku, do tego czasu może się jeszcze wiele wydarzyć.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się