Milion podpisów pod petycją fanów. Nie chcą Amber Heard w Aquaman 2

0 komentarzy

Próba wykluczenia Amber Heard z filmu Aquaman 2, to pokłosie sprawy z Johnnym Deppem.

Jak już pisaliśmy na łamach naszego portalu. Warner Bros podziękowało 57-latkowi za współpracę z powodu oskarżeń, sugerujących, że stosował przemoc względem żony. W rezultacie nie zagra on w produkcji Fantastyczne zwierzęta 3, studio nie chciało kooperować z budzącym kontrowersje aktorem.

Fani zaczęli domagać się sprawiedliwości. Wychodząc z założenia, że jego eks Amber Heard również powinna zostać wykluczona z najnowszego widowiska Aquaman 2. W serwisie Change.org petycja zdobyła już ponad milion podpisów. Na jej miejscu internauci chcieliby zobaczyć Emilię Clarke, która grała Daenerys w serialu Gra o tron.

Miłośnikom Clarke tak bardzo spodobała się wizja bez byłej żony Deppa, że grafik o ksywie BossLogic postanowił zobrazować jak prezentowałaby się Mera w nowym wydaniu. Film ma mieć swoją premierę 16 grudnia 2022 roku, do tego czasu może się jeszcze wiele wydarzyć.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się