Zwrot podatkowy 2018 z dodatkową premią dla graczy GTA V

Rozliczenie PIT nie każdemu kojarzy się zbyt wesoło, lecz obowiązek to obowiązek. Milsza strona podatków może nas spotkać w GTA V, gdzie łatwo załapać się na zwrot podatkowy 2018.

Rockstar organizuje Zwrot podatkowy 2018 w San Andreas i zwrot wydatków w GTA Online. Jeśli gracie zatem sporo w sieciowy tryb do GTA V, poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły odzyskania części wydanej kasy, oczywiście wirtualnej.

Oto komunikat ze strony Rockstar Games Social Club:

Zwrot podatkowy 2018 w GTA V

Zbliża się czas zwrotów podatkowych, a Urząd Skarbowy San Andreas z radością oznajmia, że z uwagi na wzrost liczby mieszkańców w 2017 r. wszystkim obywatelom – rzezimieszkom, cynglom, szefom, mafiozom i nie tylko – zostanie przyznana premia stymulacyjna. Oprócz tego możecie skorzystać ze stanowego zwrotu wydanych GTA$, który możecie przeznaczyć na dowolne zakupy w GTA Online – od roztropnych inwestycji w biura do podwodnych samochodów sportowych w stylu Stromberga.

Wystarczy zalogować się do GTA Online w okresie od 16 do 26 lutego, aby załapać się na premię stymulacyjną w wysokości 250 000 GTA$. Oprócz tego 10% wszelkich kwot wydanych w okresie od 16 do 26 lutego zostanie zwrócone nabywcom, maksymalnie do 1 MLN GTA$. Zaloguj się do gry ponownie po 27 lutego, aby otrzymać zwrot oraz premie stymulacyjną.

Wszystkie premie stymulacyjne w wysokości 250 000 GTA$ i zwroty GTA$ będą przelewane na rachunki w banku Maze w okresie od 27 lutego do 6 marca.

To jak, załapiecie się na ekstra gotówkę?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.