9 premier na nowy tydzień. To będzie największa porażka wielkiej serii?

Najważniejsze premiery gier nadciągającego tygodnia. Najbliższe kilka dni zapamiętamy na długo.

Nie zawsze udaje się w danym tygodniu znaleźć tak interesujące gry jak tym razem. Dlaczego? Pomiędzy 19 a 25 lutego będziemy mieć do czynienia z premierami pewnych serii, które całkowicie zmieniły obraz niektórych gatunków, a być może nawet i całej branży.

Pierwsza produkcja o której mowa we wstępie to Metal Gear Solid Survive. Jak czytamy na Steam, Metal Gear Survive stanowi rozwinięcie skradanki Metal Gear Solid V, a jednocześnie wprowadza nowe elementy eksploracji i surwiwalu, dostarczając zupełnie nowych doznań. Metal Gear Survive to spin-off gry Metal Gear Solid V, której akcja rozgrywa się w dziwnym, alternatywnym uniwersum.

Metal Gear Solid swojego czasu zrewolucjonizowało gatunek gier akcji i wprowadziło elementy skradankowe. Do dziś seria jest inspiracją dla wielu współczesnych produkcji. Ciekawe, czy bez głównego twórcy serii Hideo Kojimy, uda się dalej pociągnąć wózek do przodu. Czy jednak gra okaże się największą porażką serii Metal Gear Solid?

W trybie CO-OP możesz stworzyć zespół składający się z czterech graczy, a następnie infiltrować i bronić terenu przed hordami stworów. Rozmieść fortyfikacje i broń obronną w strategiczny sposób, aby zapewnić sobie przewagę nad wrogami, którzy przez cały czas rosną w siłę. Praca zespołowa i zaradność mają kluczowe znaczenie w dynamicznych misjach co-op.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 22 lutego
  • Producent: Konami
  • Wydawca: Konami

Na drugiej stronie przedstawiamy grę, której nie powstydziliby się twórcy słynnego Terminatora.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.