Zamknięte beta testy Revelation Online startują już dzisiaj

Trzecia faza testów zawiera nowe treści aż do poziomu 69.

Globalny wydawca My.com i deweloper NetEase ogłaszają, że dziś rozpoczynają się trzecie zamknięte beta testy Revelation Online. Obecna faza testu będzie trwała do 2 lutego i gracze będą mieli możliwość zdobyć 69 poziom.

Na uczestników czekają nowe, wymagające wyzwania dostępne w lochach, rajdy oraz zadania i wydarzenia. Dodano również wyzwania PvP. Gracze mogą wziąć udział w boju o dominację na Arenie lub wraz z przyjaciółmi przyłączyć się do frakcji (Faction), aby walczyć w wojnach terytorialnych (Terriotry Wars).

Gracze będą mogli zapewnić sobie miejsce w zamkniętych beta testach poprzez zakup jednego z trzech dostępnych Founder’s Packów – Explorer, Founder i Deluxe. W każdej z paczek gracze otrzymają interesujące nagrody, m.in. dwa ekskluzywne kostiumy i tytuły, unikalnego konia bojowego, zestaw skrzydeł, kilka miesięcy konta premium i paczki boostujące.

Revelation Online to tytuł z gatunku MMO. Gracze odkryją tętniący życiem świat Nuanor i jego pradawne tajemnice. Dzięki latającym wierzchowcom będą mogli rozpostrzeć skrzydła i szybować po niebie. Zdobędą najwyższe szczyty i zanurzą się w głębinach – w Revelation Online nie ma miejsc niedostępnych dla graczy.

Zapisy do bety Revelation Online trwają na tej stronie.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet