Wierzchowce i skrzydła w Revelation Online

Wierzchowce i skrzydła w Revelation Online
Filmiki z gier Newsy PC

Zwiedzanie świata nie tylko na własnych nogach.

Międzynarodowy wydawca My.com i deweloper NetEase ukazują wierzchowce i skrzydła w Revelation Online, czyli sposób, w jaki gracze mogą przemieszczać się po świecie Naunor.

Niedługo po rozpoczęciu swojej przygody w grze gracze mogą wybrać jednego z dostępnego w trzech kolorach koni. Od 29 poziomu otrzymają oni dostęp do skrzydeł pozwalających na podróżowanie po niczym nieograniczonym niebie Revelation Online. Od tego momentu wybór graczy jest znacznie szerszy i mogą oni zdobyć całą gamę naziemnych i powietrznych wierzchowców, część z nich może przetransportować dodatkowego gracza lub nawet ich grupę.

Wraz z postępem graczy w grze mogą oni zdobywać ekskluzywne wierzchowce dla klas, a nawet uzyskać dostęp do umiejętności walki pozwalających na podniebne bitwy oraz ataki z powietrza.

Pakiety założyciela: Gracze będą mogli zapewnić sobie miejsce w zamkniętych beta testach poprzez zakup jednego z trzech dostępnych Founder’s Packów – Explorer, Founder i Deluxe. W każdej z paczek gracze otrzymają interesujące nagrody, m.in. dwa ekskluzywne kostiumy i tytuły, unikalnego konia bojowego, zestaw skrzydeł, kilka miesięcy konta premium i paczki boostujące.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie