Revelation Online – już dziś rozpoczyna się faza early access

Revelation Online – już dziś rozpoczyna się faza early access
Filmiki z gier Newsy PC

Bramy Nuanoru otwierają swoje podwoje dla wszystkich właścicieli Founder’s Packów.

Międzynarodowy wydawca My.com i deweloper NetEase zapraszają graczy do gry na zachodnich serwerach Revelation Online. W oczekiwaniu na start otwartych testów 6 marca już dziś właściciele Founder’s Packów mogą tworzyć imiona bez obawy o ich utratę. Gracze mogą również zebrać specjalne stroje, ekskluzywne skrzydła, a nawet latającego kota, który może pomieścić do pięciu graczy.

Wczesny dostęp umożliwia graczom przeżywanie fabularnych przygód PvE aż do poziomu 69. Skrzydlaci podróżnicy mogą dotrzeć do baśniowych miejsc, w których poznają nowych sprzymierzeńców. W grze można samodzielnie lub w grupie maksymalnie do 10 graczy szturmować lochy, pokonywać przeszkody i bossów. Na wyższych poziomach, grupy maksymalnie 20 sprzymierzeńców, mogą doskonalić umiejętności taktyczne i przeprowadzając ataki zdobyć imponujący ekwipunek. Gildie mogą również wspólnie brać udział w walce z bossami przemierzającymi otwarty świat lub rozpocząć rywalizacje ze sobą i wzajemnie przystąpić do oblężenia bazy wrogiej gildii.

Pakiety założyciela i rezerwacja imion:

Świat Nuanor można odkrywać z trzema pakietami założyciela (Founder’s Packs) – Explorer, Founder i Deluxe. W każdej z paczek gracze otrzymają interesujące nagrody, m.in. dwa ekskluzywne kostiumy i tytuły, unikalnego konia bojowego, zestaw skrzydeł, kilka miesięcy konta premium i paczki boostujące.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie