Otwarte beta testy Revelation Online. Wiemy, kiedy wystartują

Posiadacze Founder’s Packów będą mogli rozpocząć przygodę o tydzień wcześniej.

Międzynarodowy wydawca My.com i deweloper NetEase z przyjemnością ogłaszają, że gracze na całym świecie będą mogli zagłębić się we wspaniały świat Revelation Online już 6 marca. Posiadacze pakietów założyciela otrzymają dostęp do gry już 27 lutego.

Dla wszystkich wciąż niezdecydowanych, którą klasą postaci przemierzać świat Nuanor udostępniono nowy zwiastun prezentujący rozgrywkę Okultystą (Occultist). Przedstawia on podstawowe umiejętności klasy posługującej się białą i czarną magią, która może służyć pomocą sojusznikom lub siać spustoszenie w szeregach wrogów. Okultysta jest jedną z najbardziej wszechstronnych klas w grze, z całą gamą interesujących zagrywek taktycznych zarówno do gry solo jak i w grupie.

Pakiety założyciela i rezerwacja imion:

Od 14 lutego wszyscy posiadacze paczek Deluxe (Deluxe Pack) będą mogli zarezerwować sobie nazwę 48 godzin wcześniej niż reszta graczy. Reszta posiadaczy Founders packów będzie mogła to zrobić nieco później.

Dostępne są trzy pakiety założyciela (Founder’s Packi) – Explorer, Founder i Deluxe. W każdej z paczek gracze otrzymają interesujące nagrody, m.in. dwa ekskluzywne kostiumy i tytuły, unikalnego konia bojowego, zestaw skrzydeł, kilka miesięcy konta premium i paczki boostujące.

Więcej informacji na temat pakietów można znaleźć na tej stronie.

Revelation Online to tytuł z gatunku MMO. Gracze odkryją tętniący życiem świat Nuanor i jego pradawne tajemnice. Dzięki latającym wierzchowcom będą mogli rozpostrzeć skrzydła i szybować po niebie. Zdobędą najwyższe szczyty i zanurzą się w głębinach – w Revelation Online nie ma miejsc niedostępnych dla graczy.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: