Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Beta Revelation Online – drugie testy właśnie wystartowały

Rozwiń skrzydła nad Nuanor od 20 grudnia do 3 stycznia.

Wydawca My.com i deweloper NetEase otwierają dziś serwery drugiego zamkniętego beta testu Revelation Online. Wszyscy gracze, którzy wzięli udział w pierwszej fazie testowej, mają również dostęp do obecnych testów.

Gracze będą mogli odkryć historię do 49 poziomu oraz spróbować swoich sił w czynnościach jak rzemiosło, eksploracja lochów i walka PvP. Dla uczczenia drugiego beta testu wszyscy gracze, którzy zalogują się do gry przed 23 grudnia, otrzymają dwa świąteczne okrycia dla swojej postaci. Drugi beta test potrwa do 3 stycznia 2017.

Pakiety założyciela: Gracze będą mogli zapewnić sobie miejsce w zamkniętych beta testach poprzez zakup jednego z trzech dostępnych Founder’s Packów, które niedawno zostały uzupełnione zgodnie z sugestiami społeczności: Explorer, Founder i Deluxe. W każdej z paczek gracze otrzymają interesujące nagrody, m.in. dwa ekskluzywne kostiumy i tytuły, unikalnego konia bojowego, zestaw skrzydeł, kilka miesięcy konta premium i paczki boostujące.

Revelation Online to tytuł z gatunku MMO. Gracze odkryją tętniący życiem świat Nuanor i jego pradawne tajemnice. Doświadczą przy tym zupełnej wolności dzięki latającym wierzchowcom, zdobędą najwyższe szczyty i zanurzą się w głębinach – w Revelation Online nie ma miejsc niedostępnych dla graczy.

Zapisy do bety Revelation Online trwają na tej stronie.

Źródło: materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%