Beta Revelation Online. Wiemy, kiedy startuje druga faza testów

Beta Revelation Online. Wiemy, kiedy startuje druga faza testów
Filmiki z gier Newsy PC

Wydawca My.com i deweloper NetEase ogłaszają datę rozpoczęcia kolejnych zamkniętych beta testów Revelation Online. Druga faza testów tytułu MMORPG odbędzie się w terminie od 20 grudnia do 3 stycznia.

Wszyscy gracze, posiadający klucz do pierwszych beta testów, będą mogli wziąć udział również w nadchodzącym teście tytułu. Gracze będą mogli ponownie spotkać się z przyjaciółmi w świecie Nuanor, a dostępna linia fabularna pozwala na zdobycie 49 poziomu i wzięcie udziału w takich, niezwiązanych ze zdobywaniem doświadczenia, aktywnościach jak rzemieślnictwo, odkrywanie lochów i PvP. Gracze mogą kontynuować grę wcześniej stworzonymi postaciami lub rozpocząć swoją przygodę, wybierając jedną z dostępnych klas, np. Spiritshapera. W ramach uczczenia nadchodzących beta testów udostępniony został nowy zwiastun, ukazujący rozgrywkę główną klasą leczącą w Revelation Online.

Pakiety założyciela:

Gracze będą mogli zapewnić sobie miejsce w zamkniętych beta testach poprzez zakup jednego z trzech dostępnych Founder’s Packów: Explorer, Founder i Deluxe. W każdej z paczek gracze otrzymają interesujące nagrody, m.in. dwa ekskluzywne kostiumy i tytuły, unikalnego konia bojowego, zestaw skrzydeł, kilka miesięcy konta premium i paczki boostujące. Więcej informacji na temat pakietów można znaleźć na tej stronie.

Revelation Online to tytuł z gatunku MMO. Gracze odkryją tętniący życiem świat Nuanor i jego pradawne tajemnice. Doświadczą przy tym zupełnej wolności dzięki latającym wierzchowcom, zdobędą najwyższe szczyty i zanurzą się w głębinach – w Revelation Online nie ma miejsc niedostępnych dla graczy.

Zapisy do bety Revelation Online odbywają się w tym miejscu.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie