Xbox One S Audi R8 Edition doczekał się własnego zwiastuna

Xbox One S Audi R8 Edition doczekał się własnego zwiastuna
Filmiki z gier Newsy XOne

Wyścigowa wersja konsoli Microsoftu.

Wczoraj publikowaliśmy zdjęcie wyjątkowego Xbox One S Audi R8 Edition, który powstał jedynie w trzech egzemplarzach. Konsolę zaprojektowano specjalnie na premierę gry Forza Horizon 3.

Dzisiaj zapraszamy Was natomiast na zwiastun sprzętu, który przy okazji nawiązuje do nowej Forzy, dostępnej od 27 września na konsoli Xbox One oraz komputerach PC wyposażonych w system Windows 10.

Forza Horizon 3 zbiera doskonałe oceny wśród recenzentów i zapewne spodoba się również samym graczom. A jak będzie z nietypowym Xbox One S Audi R8 Edition? Waszym zdaniem na jaką notę zasługuje taki design? Przypominamy, że w zestawie z konsolą znajduje się również specjalna wersja kontrolera, widocznego na zdjęciu z wczorajszego newsa. Znajdziecie w nim również informacje, jak zyskać szansę, by stać się posiadaczem czerwonego XOne.

Xbox One S Audi R8 Edition
Xbox One S Audi R8 Edition

Forza Horizon 3 – ponad 160 zł za Przepustkę Rozszerzającą

Już dzisiaj (27 września) wyruszymy na ulice i bezdroża Australii, odpalając świetnie przyjętą przez recenzentów Forza Horizon 3.

Na tym, co dostajemy w dniu premiery, deweloperzy odpowiedzialni za wyścigi nie poprzestaną. W sklepie Microsoftu pojawiła się bowiem Przepustka Rozszerzająca Forza Horizon 3, wyceniona na 162,49 zł.

Nie zdradzono jeszcze, co dokładnie znajdziemy w takim pakiecie. Wiadomo jedynie, że chodzi o dwa zestawy dodatków, z których pierwszy zadebiutuje jeszcze przed końcem tego roku.

Forza Horizon 3 – PC vs Xbox One. Na komputerach ładniej, ale o ile?

Jak można się spodziewać, pecetowy port będzie wyglądał lepiej od konsolowej wersji, lecz jakie konkretnie różnice zobaczymy?

Wszystko przedstawia porównanie grafiki, które zostało przygotowane przez ekipę CandylandForza Horizon 3 na PC to lepszy wygląd wody, więcej tekstur w tle, ładniejsze cienie na ulicy czy w odbiciach samochodów oraz większa odległość rysowania obiektów.

Zatem różnice są, lecz prawdę mówiąc podczas wyścigów i tak większość graczy ich nie dostrzeże. Konsolowa edycja Forza Horizon 3 wygląda bowiem naprawdę przepięknie. Wersja PC wyścigów zyskuje jednak znacznie pod względem płynności. Xbox One oferuje 30 klatek na sekundę, podczas gdy na blaszakach spokojnie możemy śmigać w 60 fps-ach.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie