Xbox One S All-Digital w dużej promocji. Konsolę kupimy za mniej niż 600zł

Xbox One S All-Digital w dużej promocji. Konsolę kupimy za mniej niż 600zł
Newsy XOne

Konsola Xbox One S All-Digital jest obecnie dostępna w sieci Auchan w bardzo dobrej cenie. Za sprzęt zapłacimy nieco ponad 550 złotych.

Sieć sklepów Auchan oferuje aktualnie niezłą promocję na Xboksa One S All-Digital: urządzenie kosztuje 559 złotych. Oferta jest reklamowana w ogólnopolskiej gazetce, co oznacza, że sprzęt będzie można kupić na terenie całego kraju.

Zapewne promocja dotyczy konkretnej liczby konsol, jeśli więc zbierze się paru chętnych na taką ofertę w jednym sklepie, to może się okazać, że osoby, które zwlekają, nie załapią się już na okazję.

Oferta dotyczy egzemplarza z dyskiem o pojemności 1TB. W zestawie znajdziemy oczywiście bezprzewodowy kontroler. Co jest jednak charakterystyczne dla wersji All-Digital, to to, że konsola nie ma napędu (dlatego zawsze była tańsza niż wersja standardowa). Wynika z tego, że posiadacze urządzenia będą skazani wyłącznie na produkcje z cyfrowej dystrybucji.

Jednak osoby, które zainteresują się chociażby abonamentem Xbox Game Pass, nie powinny być zawiedzione – w ofercie znajduje się ponad 100 tytułów, a ostatnio informowaliśmy o tym, że w maju dołączy do nich Red Dead Redemption 2.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie