Unikatowy Xbox One S na premierę gry Forza Horizon 3

Unikatowy Xbox One S na premierę gry Forza Horizon 3
Newsy Polecamy XOne

Powstały jedynie trzy egzemplarze takiej konsoli.

Forza Horizon 3 debiutuje na rynku już 27 września i z tej okazji możemy zobaczyć naprawdę nietypową wersję konsoli Xbox One S – Audi R8 Edition. Sprzęt inspirowany jest maską wspomnianego modelu samochodu, na której przedzie widnieje rejestracja Forza Horizon 3. W komplecie znajduje się również specjalna wersja kontrolera – całość możecie zobaczyć na zdjęciu powyżej.

Jak czytamy na niemieckim profilu marki Xbox w serwisie Facebook, powstały jedynie trzy egzemplarze konsoli Xbox One S Audi R8 Edition. Jeden z nich można wygrać w konkursie organizowanym przez Xbox DE. Trzeba jednak mieszkać na terenie Niemiec oraz mieć ukończone 18 lat. Regulamin konkursu dostępny jest na tej stronie.

Co powiecie na taką samochodową wersję konsoli Microsoftu? Ktoś postawiłby takie cudo przy swoim telewizorze?

Forza Horizon 3 – PC vs Xbox One. Na komputerach ładniej, ale o ile?

Jak można się spodziewać, pecetowy port będzie wyglądał lepiej od konsolowej wersji, lecz jakie konkretnie różnice zobaczymy?

Wszystko przedstawia porównanie grafiki, które zostało przygotowane przez ekipę CandylandForza Horizon 3 na PC to lepszy wygląd wody, więcej tekstur w tle, ładniejsze cienie na ulicy czy w odbiciach samochodów oraz większa odległość rysowania obiektów.

Zatem różnice są, lecz prawdę mówiąc podczas wyścigów i tak większość graczy ich nie dostrzeże. Konsolowa edycja Forza Horizon 3 wygląda bowiem naprawdę przepięknie. Wersja PC wyścigów zyskuje jednak znacznie pod względem płynności. Xbox One oferuje 30 klatek na sekundę, podczas gdy na blaszakach spokojnie możemy śmigać w 60 fps-ach.

Forza Horizon 3 na PC już do pobrania. Szykujcie sporo miejsca na HDD

Osoby, które kupiły Forza Horizon 3 na PC, nie muszą czekać do premiery tytułu, by pobrać wyścigi na dysk twardy komputera i być tym samym przygotowanym do natychmiastowego startu, kiedy tylko gra zostanie odblokowana. Przypominamy, że stanie się to w przyszłym tygodniu, 27 września a produkcja zadziała jedynie na systemach Windows 10.

Według użytkowników forum Reddit, pliki z Forza Horizon 3 ważą 49.04 GB, zatem wcześniejsze zassanie ich jest jak najbardziej wskazane.

Oprócz ściągnięcia samej gry, warto zadbać również o pobranie najnowszych sterowników do kart graficznych Nvidia lub AMD, które zostały wydane specjalnie z myślą o nadchodzących wyścigach.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie