Recenzje Forza Horizon 3 i wszystko co najlepsze w zwiastunie premierowym

Recenzje Forza Horizon 3 i wszystko co najlepsze w zwiastunie premierowym
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy XOne

Kwintesencja wyścigów zamknięta w kilkudziesięciu sekundach.

Czekacie na Forza Horizon 3? Zapraszamy na zwiastun premierowy, który jeszcze bardziej rozgrzeje serca amatorów szybkości i szaleństwa na czterech kółkach.

Tytuł pojawi się na Xbox One oraz komputerach PC z systemem Windows 10 już w przyszłym tygodniu, 27 września. Przedsmak wyścigów możemy poczuć w demo Forza Horizon 3, dostępne do pobrania na konsolę z tego miejsca.

Poniższy filmik wypchano efektownymi scenami, pokazującymi różne rodzaje nawierzchni, samochodów oraz jazdę w dzień jak i w nocy. Powrót serii wypadł naprawdę znakomicie, o czym świadczy średnia z 44 recenzji zebranych przez serwis Metacritic. To naprawdę wysokie 90/100.

Recenzenci docenili świetnie zaprojektowane trasy oraz otoczenie, mieszankę jazdy terenowej i asfaltowej, dobry system nagród oraz sterowanie. Redaktor IGN pisze wręcz o mistrzostwie, jeśli chodzi o wyścigi z otwartym światem. Forza Horizon 3 jest większa i lepsza od poprzednika, zatem jeśli lubicie takie klimaty, tylko czekać na premierę.

Recenzje Forza Horizon 3 – wybrane oceny:

  • Digital Spy – 10/10
  • God is a Geek – 9,5/10
  • IGN – 9,5/10
  • Gameblog.fr – 9/10
  • Destructoid – 9/10
  • Attack of the Fanboy – 9/10
  • Hardcore Gamer – 9/10
  • GameSpot – 9/10
  • Polygon – 8,5/10
  • CGMagazine – 8/10

Demo Forza Horizon 3 na PC również zostanie wydane

Jakiś czas temu dostaliśmy demo Forza Horizon 3 na Xboksa One, lecz jak wiadomo, wyścigi zostaną wydane również na blaszkach wyposażonych w system Windows 10.

Właściciele komputerów dopytują zatem, czy wersja demonstracyjna trójeczki będzie dla nich dostępna i jeśli też jesteście ciekawi, mamy dla Was świetną wiadomość. Na oficjalnym blogu twórcy tytułu piszą, że demo Forza Horizon 3 na PC ukaże się po premierze gry. Nie zdradzono niestety, kiedy konkretnie to nastąpi.

Deweloperzy zaznaczają, że póki co na pecetach z Windows 10 możemy pobierać za darmo pełną wersję Forza Motorsport 6: Apex, która w zeszłym tygodniu wyjechała z fazy beta i dostała wsparcie dla kilku modeli kierownic.

Pecetowi fani Forzy mają zatem póki co Apex, następnie 27 września będą mogli kupić premierową wersję Forza Horizon 3 a dopiero po tym dostaną demo trzeciej części. Będzie zatem co robić!

Co zawiera demo Forza Horizon 3?

Wersja demonstracyjna na konsolę Xbox One to kilka wyzwań, a po ich ukończeniu dostęp do trybu sieciowego, gdzie maksymalnie 12 osób może pobawić się w trybie jazdy dowolnej. Demo Forza Horizon 3pozwala pojeździć następującymi samochodami: Lamborghini Centenario, buggy, BMW M4 Coupe, Ford Shelby GT350R oraz 2014 HSV Limited Edition GEN-F GTS Maloo.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie