PS4 Slim + 3 gry za 699 zł, Xbox One S + gra 599 zł. Szykujcie się na nowe promocje

PS4 Slim + 3 gry za 699 zł, Xbox One S + gra 599 zł. Szykujcie się na nowe promocje
Newsy PS4 XOne

Takiej okazji chyba jeszcze nie było – Allegro, w ramach Smart Week – zamierza sprzedawać PS4 Slim oraz Xbox One S naprawdę tanio. Kiedy? Oto szczegóły.

Obecnie w ramach Allegro Smart Week możemy jeszcze kupić PS4 Pro 1TB z grą Fortnite za 1 199 zł (liczba konsol w promocji ograniczona!), lecz jeśli nie zależy Wam na modelu Pro, tylko na standardowych Slim’kach, możecie poczekać na kolejną niezłą okazję. Allegro przedstawiło kolejny deal, który wygląda naprawdę kusząco.

W najbliższą niedzielę, 6 października, w ramach Allegro Smart Week posiadacze Allegro Smart będą mogli zakupić dwie konsole w atrakcyjnych cenach. Łowcy Gier podają, że będą to następujące zestawy:

  • PlayStation 4 Slim 500GB + 3 gry (Horizon Zero Dawn, Uncharted 4, The Last of Us Remastered) – 699 zł
  • Xbox One S 1TB + Forza Horizon 4 – 599 zł

Pamiętajcie, że promocyjne ceny będą dostępne tylko dla osób, które posiadają wykupioną usługę Smart, dzięki której zyskujemy przy zamówieniach powyżej 40 zł darmową dostawą do tysięcy paczkomatów i punktów odbioru. Nie jest to jednak drogi interes – Smart na miesiąc kosztuje 8,99 zł, a jeśli zdecydujemy się na opcję na 12 miesięcy, płacimy tylko 49 zł. Można więc kupić miesiąc Smarta jedynie po to, by zapolować na powyższe oferty.

Okazje z Allegro Smart
Okazje z Allegro Smart
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie