Aż 5 gier opuści Xbox Game Pass w niedzielę. Ostatnia szansa na zagranie

Aż 5 gier opuści Xbox Game Pass w niedzielę. Ostatnia szansa na zagranie
Newsy PC Xbox Series

Macie ostatnie dni na ogranie kilku pozycji z abonamentu Xbox Game Pass. Już w najbliższy weekend, a konkretniej w niedzielę usługę opuści 5 tytułów.

Xbox Game Pass traci gry

Nic nie jest dane raz na zawsze. Tak jest choćby z grami w abonamentach, również tym od Microsoftu. W najbliższą niedzielę 30 czerwca z usługi wypadnie 5 gier. Wśród nich znajduje się choćby FIFA 22, czyli niezbyt aktualna, ale popularna gra piłkarska.

Oto gry, które w najbliższą niedzielę opuszczą abonament Microsoftu:

 • FIFA 22 (EA Play)
 • F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch
 • Stranded Deep Console
 • Story of Seasons: Friends of Mineral Town
 • Sword and Fairy: Together Forever

Macie zatem ostatnich kilka dni na ogranie wyżej wymienionych pozycji. Są również dostępne na przecenie, gdybyście chcieli zatrzymać je na dłużej. Wszystko znajdziecie w sklepie cyfrowym Xboksa.

  Zobacz też: PlayStation 5 otrzyma jedną z najlepiej sprzedających się gier

  Xbox Game Pass to subskrypcyjna usługa gamingowa oferowana przez Microsoft, która umożliwia graczom dostęp do szerokiej biblioteki gier na różne platformy. Usługa ta jest dostępna w kilku wariantach, a każdy z nich oferuje różne funkcje i korzyści. Najpopularniejsza opcja to ta opisana jako Ultimate. Daje nam dostęp do zasobów biblioteki na PC oraz konsolach Xbox. Umożliwia jednocześnie rozgrywkę online na konsolach, która de facto nie jest darmowa z uwagi na konieczność posiadania abonamentu.

  Źródło:

  Dawid Szafraniak
  O autorze

  Dawid Szafraniak

  Redaktor
  Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
  Udostępnij:

  Podobne artykuły

  Zobacz wszystkie