Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe sprawdzanie World War 3. Zapisujcie się na testy

Polski deweloper zachęca do zapisywania się na darmowe i przedpremierowe sprawdzanie World War 3.

Studio The Farm 51 informuje, że można się już zapisywać na zamknięte testowanie World War 3. Oto komunikat dewelopera.

Testy World War 3 – zapisy

Żołnierzu! Potrzebujemy twojej pomocy! Ze względu na wysokie zainteresowanie, jakiego spodziewamy się na naszych serwerach podczas uruchamiania wczesnego dostępu, chcemy przetestować infrastrukturę przed debiutem gry. Oznacza to, że potrzebujemy śmiałków z całego świata, którzy zalogują się i przetestują nasze zaplecze, serwery i matchmaking. W zamian będziesz mógł zagrać przed innymi w World War 3 za darmo i pomożesz nam uczynić grę jeszcze lepszą.

Testy World War 3 będą zamknięte i jeśli się na nie dostaniecie, nie będziecie mogli dzielić się w sieci screenami i filmikami z gry. Materiały będzie można publikować jedynie na zamkniętym dla testerów forum.

Osoby do testów zostaną wybrane losowo z puli zarejestrowanych graczy, a dostęp będzie przyznawany falami. Na początku klucze zostaną wysłane małej liczbie graczy, by kolejno wpuszczać ich na serwery w większych ilościach.

Termin testów nie jest jeszcze znany. Studio The Farm 51 informuje jedynie, że zostanie on podany wybrańcom mailowo, zatem pamiętajcie, by dwa razy sprawdzić poprawność adresu podczas zapisywania się na listę oczekujących.

Chętni? Na testy World War 3 zapiszecie się w tym miejscu.

World War 3 – Gamescom 2018 – gameplay

Studio The Farm 51 przedstawiło z okazji Gamescom 2018 trwający ponad dwie minuty i dynamicznie zmontowany trailer gameplay z World War 3. Nie ma to jednak, jak zobaczyć dłuższy kawałek meczyku, gdzie można prześledzić działanie broni, zobaczyć jazdę czołgiem i kilka zgonów. To wszystko oferuje poniższy materiał opublikowany na YouTube’owym kanale LevelCapGaming.

Udostępniony gameplay pozwala spojrzeć na mapę pogrążoną w mroku podczas deszczowej pogody. Dajcie znać, jak oceniacie polskiego FPS-a i czy dajecie mu dużą szansę na sukces!

W strzelance World War 3 znajdziemy tryb Warzone (połączenie bitew piechoty, pojazdów opancerzonych i nowoczesnych dronów) oraz Recon (świeże podejście do trybu battle royale).

Warzone to dynamiczne, intensywne wymiany ognia w bitwach o umocnione punkty, wymagających współpracy zarówno w drużynie jak i pomiędzy piechotą a jednostkami pancernymi. Nastawiony na taktykę Recon umożliwia natomiast graczom współpracę w małych oddziałach zwiadowczych pozostawionych na własną rękę na wrogim terytorium z misją przetrwania i przejęcia celów wysokiego znaczenia (HVT – High Value Target).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%