Polski FPS World War 3 dostępny do ogrania za darmo przez najbliższe dni

Polski FPS World War 3 dostępny do ogrania za darmo przez najbliższe dni
PC

World War 3 to nadchodzący (ponownie!) polski FPS multiplayer mający konkurować m.in. z serią Battlefield. Teraz sprawdzimy go zupełnie za darmo.

The Farm 51 zapowiedziało darmowy weekend z WW3, które po premierze stanie się i tak darmowe. Warto jednak przetestować produkcję.

World War 3 za darmo

The Farm 51 już zdarzyło się wydać WW3, ale tytuł nie do końca spełnił oczekiwania, więc wstrzymano jego sprzedaż. Z czasem twórcy udoskonalili produkcję, która zapowiada się coraz ciekawiej. Jakiś czas temu zaprezentowano nowy zwiastun, a w najbliższy weekend każdy będzie mógł przetestować pozycję za darmo.

Jak poinformowano m.in. na Twitterze, WW3 ma być dostępne za darmo w ramach testów serwerów. Oznacza to, że każdy gracz wyczekujący pozycji, może ją sprawdzić. Pamiętajcie jednak, iż testy serwerów mogą przełożyć się na problematyczne doświadczenia z połączeniem.

Dajmy czadu! WW3 jest teraz dostępny za darmo w dniach 3-7 lutego podczas Publicznego Stress Testu. Graj, aby otrzymać ekskluzywny darmowy hełm po zakończeniu testu!

– World War 3 na Twitterze

Twórcy obiecują, iż osiągnięcia i progres graczy zostanie zachowany. Bez problemu więc każdy może powrócić do gry i nie straci zdobytych przedmiotów, a wręcz zyska specjalny, darmowy hełm. Aby zdobyć dostęp do testów, można pobrać grę z oficjalnej strony albo zapisać się do testów na Steam.

Tytuł w formie otwartej bety wystartuje już w marcu, więc całkiem niedługo.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie