Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

World War 3 za darmo do sprawdzenia na weekend

Studio The Farm 51 zapowiada darmowy weekend ze strzelanką World War 3. Skorzystacie?

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić World War 3, już wkrótce będzie okazja zrobić to za free. Darmowy weekend z grą rozpocznie się 20 czerwca. Wystarczy wówczas wejść na kartę gry na platformie Steam i pobrać tytuł na swojego peceta. Zabawa potrwa do 23 czerwca, a więc będzie trochę czasu, by przekonać się, czy chcemy wyłożyć kasę na shootera.

Przypominamy, że World War 3 to militarny shooter dla wielu graczy osadzony w realiach współczesnego konfliktu zbrojnego. Nacisk na współpracę w drużynie, narodowe siły zbrojne, prawdziwe lokacje, pełna świadomość ciała oraz rozwinięty system personalizacji wyposażenia przyczyniają się do wrażenia autentyczności pola walki, wzbogaconego o inne istotne elementy, takie jak system balistyki, zaawansowana symulacja pancerzy czy realistycznie odwzorowane uzbrojenie. WW3 tworzone jest we współpracy z wojskowymi centrami R&D oraz konsultantami militarnymi, a każda bitwa ma znaczenie w kontekście globalnej kampanii prezentowanej na mapie strategicznej.

Zwiastun darmowego weekendu z World War 3:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się