Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

World War 3 i dziewczyny z karabinami? Polski deweloper odpowiada

Studio The Farm 51 nie zamierza udawać, że w armii nie ma płci pięknej. World War 3 doczeka się zatem kobiet na pierwszej linii frontu.

Na forum World War 3 w serwisie Steam pojawił się niedawno obszerny wątek, który rozpoczął się od pytania jednego z graczy – Czy będziemy mogli zagrać kobietami? CoD na to pozwala, BF 5 będzie to miał.

Podczas dyskusji głos zabrał przedstawiciel polskiego dewelopera, który jasno przedstawia sytuację:

Planujemy dodać postaci żeńskie podczas Wczesnego Dostępu z tego prostego powodu, że kobiety są powszechne w wielu nowoczesnych siłach zbrojnych.

Zdaję sobie sprawę, że dodanie kobiet do scen II wojny światowej było co najmniej kontrowersyjne, ale udawanie, że nie ma kobiet w dzisiejszych armiach, byłoby fałszowaniem rzeczywistości. Ponieważ gra jest osadzona w (najbliższej) przyszłości, tym bardziej prawdopodobne jest, że będzie ich jeszcze więcej. Tak to już jest i nie będziemy tego zmieniać, niezależnie od poglądów niektórych graczy. Koniec opowieści.

Jak zatem widzicie, dziewczyny chwycą za karabiny również w World War 3.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%