Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

World War 3 grywalne na Gamescom 2018, a dzisiaj nowe screeny

Zapraszamy na kolejne wieści z polskiego podwórka. The Farm 51 przedstawia pięć świeżutkich screenów z World War 3 i ujawnia, że podczas Gamescom 2018 sami będziecie mogli pograć w nadchodzącego shootera.

Jeszcze nie gameplay z World War 3, lecz wierzymy, że już niedługo go zobaczymy. Teraz przyszła pora na kilka screenów, które możecie przejrzeć w poniższej galerii. Możemy na nich zobaczyć nie tylko żołnierzy polskiej jednostki GROM, lecz również wojskowych z Niemiec oraz Rosji. Dla przypomnienia dodamy, że na premierę strzelaniny pobiegamy po mapach prezentujących ulice Warszawy, Berlina i Moskwy.

World War 3 na Gamescom 2018 w wersji grywalnej

Screeny to jednak nie wszystko, co dzisiaj dla Was mamy. Polski deweloper zapowiedział bowiem, że już w sierpniu będzie możliwość osobistego sprawdzenia shootera, jeśli ktoś wybierze się do Kolonii na targi Gamescom 2018.

Miło nam poinformować, że od 21 do 25 sierpnia będziemy obecni na tegorocznych targach Gamescom. Dlatego zapraszamy wszystkich fanów World War 3 do Kolonii! Przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo atrakcji, ale, co najważniejsze, każdy będzie mógł nas spotkać i osobiście zagrać w World War 3! Nasze stoisko będzie zlokalizowane w Strefie Wejściowej i tam będziesz mógł walczyć z innymi graczami na ulicach Warszawy, Berlina i Moskwy. Dla naszych partnerów biznesowych, wpływowych ludzi branży i mediów przygotowaliśmy stoisko w Strefie Biznesowej, gdzie, z dala od zgiełku targów, przeprowadzimy serię spotkań, wywiadów i prezentacji z World War 3 – czytamy w komunikacie The Farm 51.

Spotkamy Ciri w Cyberpunk 2077? Adam Badowski i Marcin Iwiński odpowiadają

Zdecydowana większość z nas będzie jednak śledzić wydarzenia z Gamescom 2018 ze swojej domowej jaskini gracza. Jeśli więc osobiście nie zagracie, z pewnością będziecie mogli liczyć na gameplay z World War 3, wrażenia z rozgrywki i kolejną masę szczegółów dotyczących polskiej produkcji. Wszystko to znajdziecie naturalnie na naszej stronie.

World War 3 – ponad 8 milionów wyświetleń

The Farm 51 dziękuje graczom za dotychczasowe zainteresowanie World War 3 i podkreśla, że w sumie (łącznie różne źródła) trailer produkcji został obejrzany ponad 8 milionów razy. Twoje opinie są dla nas kluczowe i wciąż motywują nas w naszej pracy nad tym projektem – zaznacza deweloper.

Czekamy zatem na gameplay i wierzymy, że Polacy pokażą go światu jeszcze przed targami Gamescom 2018. A oczekując jeszcze raz oglądamy trailer:

Premiera World War 3, bez pay-to-win oraz lootboksów

Data premiery ostatecznej wersji tytułu nie jest jeszcze znana i wiadomo jedynie, że shooter pojawi się w tym roku we wczesnym dostępie na Steam. Wbrew początkowym zapowiedziom, tytuł nie będzie rozprowadzany w systemie darmowym. Za strzelaninę zapłacimy jednorazowo i kropka. Na szczęście twórcy nie zaserwują nam systemu pay-to-win, w grze nie będzie lootboksów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%