Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Pierwszy gameplay z World War 3 [off-screen], gra bez botów i z hardcore mode

Polskie studio The Farm 51 ciężko pracuje nad gameplay’em z World War 3, który ma zostać pokazany światu już wkrótce. Teraz, na zachętę, deweloper ujawnia trochę ujęć z rozgrywki off-screen.

Wiemy, że chcesz zobaczyć gameplay trailer jak najszybciej i, bądź pewien, pracujemy bardzo ciężko, aby to się stało. Aby osłodzić oczekiwania i spotkać się w połowie drogi, łapcie spontaniczny materiał – pisze deweloper na Facebooku prezentując filmik z World War 3, który możecie obejrzeć poniżej.

Materiał zawiera fragmenty gameplay’u off-screen, lecz jest to w zasadzie pierwsza okazja, by publicznie zobaczyć kadry z właściwej gry. Dodatkowo możemy spojrzeć na dostosowywanie pojazdów oraz żołnierzy. Zapraszamy do oglądania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

The Farm 51 podkreśla oprócz tego na Facebooku, że World War 3 będzie prezentować czysty multiplayer i w grze nie zobaczymy botów, czyli zawodników kierowanych przez sztuczną inteligencję. Jeden z graczy zaniepokoił się również rozbudowanym HUD, lecz jak odpowiada polski deweloper: Wprowadzimy tryb Hardcore podczas wczesnego dostępu (Bez HUD itp.).

World War 3 – gameplay off-screen

World War 3 na Gamescom 2018 w wersji grywalnej

Polski deweloper zapowiedział niedawno, że już w sierpniu będzie możliwość osobistego sprawdzenia shootera, jeśli ktoś wybierze się do Kolonii na targi Gamescom 2018.

Miło nam poinformować, że od 21 do 25 sierpnia będziemy obecni na tegorocznych targach Gamescom. Dlatego zapraszamy wszystkich fanów World War 3 do Kolonii! Przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo atrakcji, ale, co najważniejsze, każdy będzie mógł nas spotkać i osobiście zagrać w World War 3! Nasze stoisko będzie zlokalizowane w Strefie Wejściowej i tam będziesz mógł walczyć z innymi graczami na ulicach Warszawy, Berlina i Moskwy. Dla naszych partnerów biznesowych, wpływowych ludzi branży i mediów przygotowaliśmy stoisko w Strefie Biznesowej, gdzie, z dala od zgiełku targów, przeprowadzimy serię spotkań, wywiadów i prezentacji z World War 3 – czytamy w komunikacie The Farm 51.

Zdecydowana większość z nas będzie jednak śledzić wydarzenia z Gamescom 2018 ze swojej domowej jaskini gracza. Jeśli więc osobiście nie zagracie, z pewnością będziecie mogli liczyć na gameplay z World War 3, wrażenia z rozgrywki i kolejną masę szczegółów dotyczących polskiej produkcji. Wszystko to znajdziecie naturalnie na naszej stronie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%