Wiedźmin: Zmora Wilka od Netflix. Czas animacji ujawniony

0 komentarzy

Jeden z użytkowników twittera zamieścił zdjęcie, na którym widać czas trwania animacji Wiedźmin: Zmora Wilka.

Bazując na informacjach udostępnionych w sieci, zauważymy, że czas trwania produkcji The Witcher: Nightmare of the Wolf to 121 minut. Dowiedzieliśmy się, że Beau DeMayo będzie scenarzystą. Pracował on m.in. nad serialem The Originals, traktującym o wampirach. Anime ma stanowić pomost między pierwszym, a drugim sezonem serialu Wiedźmin. Przy tworzeniu widowiska bazowano na informacjach jakie pojawiły się w książkach, a nie grach.

Opowieść skoncentrowana będzie na postaci Vesemira, najstarszego znanego wiedźmin, który może nawet liczyć więcej lat od warowni Kaer Morhen. Jest to bohater doskonale znany z gier komputerowych trakujących o Geralcie z Rivii jak i z książek autorstwa Andrzej Sapkowskiego.

Niestety dokładna data premiery widowiska nadal nie została ustalona, natomiast bieżący rok wydaje się być realnym terminem. Teraz pozostaje tylko czekać na zwiastun, by przekonać się w jakim stylu utrzymana będzie nowa produkcja ze świata Wiedźmina, która trafi na platformę Netflix.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się