Wiedźmin Geralt i koń

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Henry Cavill prezentuje nowy teaser z drugiego sezonu Wiedźmina od Netflix

Odtwórca roli Geralta Henry Cavill podzielił się z fanami świeżym wideo z drugiej części serialu Wiedźmin.

Zgodnie z zapewnieniami twórców produkcji, pandemia nie wpłynęła znacząco na przebieg prac nad drugim sezonem. Premiera ma się odbyć zgodnie z harmonogramem – fani mogą liczyć, że nowe odcinki cyklu wylądują na Netfliksie jeszcze w tym roku. Tymczasem twórcy od pewnego czasu dzielą się nowymi materiałami z planu – wcześniej były to zdjęcia; teraz przychodzi czas na kolejne wideo.

Henry Cavill opublikował na Instagramie wpis, w którym dzieli się z fanami krótkim teaserem z nowego sezonu serialu. Filmik prezentuje główną postać, ale nie zdradza zbyt wielu szczegółów na temat fabuły, prowokując więcej pytań niż odpowiedzi.

Warto również wspomnieć, że kilka dni temu Netflix pokazał inny filmik dotyczący drugiej części cyklu. Bohaterką zwięzłego wideo była wtedy Ciri. Piszemy o tym tutaj. Oprócz tego informowaliśmy wówczas, że twitterowe konta CD Projekt RED i Netfliksa przeprowadziły niedawno krótką, ale znaczącą wymianę postów. Wynika z niej, że na 9 lipca planowane jest jakieś wydarzenie związane z produkcją Wiedźmin. Możliwe, że to data pokazu nowej części serialu.

Fanów mogło zainteresować, że CD Projekt RED dokleiło wtedy do rozmowy scenę dancingu Geralta Shani. Twórcy produkcji wideo chcieli najpewniej zasugerować, że w drugiej części serialu pojawi się lubiana przez graczy bohaterka.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się