Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Serial Wiedźmin. Potwory z drugiego sezonu na zdjęciach

Serial Wiedźmin będzie obfitował w monstra, z którymi zmierzy się bohater. Miejmy nadzieję, że sceny walki w drugim sezonie nie zawiodą.

Kim byłby Zabójca Potworów, gdyby zabrakło do ubicia najróżniejszych maszkar? Nic więc dziwnego, że fani czekali aż Netflix zaprezentuje nowe stwory, które spróbuje pozbawić życia Geralt. Wszystko rozpoczęło się od materiału udstąpionego przez platformę VOD. Film przygotowany z myślą o Halloween, przedstawia bestie, który stanęły na drodze Wiedźmina.

Wśród znanych potworów, pojawiają się też nowe kreatury, poniżej możecie na nie rzucić okiem. Załączone obrazki rozpalają wyobraźnię fanów, którzy zastanawiają się, kto stanie na drodze Białemu Wilkowi.

Czy patrząc na poniżej załączone zdjęcia, jesteśmy w stanie wskazać z kim Rzeźnik z Blaviken podejmie walkę?

Koniecznie zapoznajcie się również z materiałem udostępnionym przez platformę Netflix, gdzie znajdziecie prezentację i opis fantastycznych istot, które pojawiają się w serialu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się