Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Serial Wiedźmin. Sceny z planu filmowego prezentują interesujące spotkanie bohaterów

Czym zaskoczy na serial Wiedźmin? Na pewno zobaczymy bohatera podróżującego konno w interesującym towarzystwie.

Geralt pędzie na koniu tuż obok postaci znanej fanom twórczości, mowa o czarodziejce Yennefer. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w książce Sapkowskiego do ich spotkania doszło dopiero w drugiej części sagi zatytułowanej Czas pogardy. W internecie nie brak opinii, że być może mamy do czynienia z retrospekcją. Ciekawe czy twórcy serialu szykują jakieś inne zmiany w scenariuszu.

Zdjęcia do kolejnego sezonu Wiedźmina zostały tymczasowo przerwane. Miały na to wpływ zarażenia COVID-19, które dotknęły części ekipy pracującej nad serią fantasy. Materiały, które zostały Wam udostępnione powstały jeszcze przed zamknięciem planu filmowego.

To już druga przerwa wymuszona zagrożeniem płynącym ze strony koronawirusa. Pierwsza trwała począwszy od marca bieżącego roku, aż do końca sierpnia. Miejmy nadzieję, że mimo nieplanowanych przystanków, twórcom uda się dostarczyć produkcję fanom w 2021 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się