„Nie widzę sensu dalej grać”. Nowy błąd w strzelaninie Ubisoftu jest naprawdę niespotykany [Aktualizacja]

„Nie widzę sensu dalej grać”. Nowy błąd w strzelaninie Ubisoftu jest naprawdę niespotykany [Aktualizacja]
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Rainbow Six Siege to dobra strzelanina obarczona naprawdę dziwnymi błędami. Niedawno pisaliśmy o problemie z celowaniem, który polega na tym, że kule nie zawsze trafiają dokładnie tam, gdzie wskazuje celownik. Może się to wydawać śmieszne, lecz to cytat pochodzący z komunikatu dewelopera, a nie domysły graczy.

Teraz na światło dzienne wyszedł inny bug i można powiedzieć, że jak uda nam się wycelować i wygrać, to zamiast awansować… stracimy punkty doświadczenia.

10 premier gier w nowym tygodniu. Polski cyberpunk, sportowe emocje, zaskakująca zręcznościówka…

Jeden z czytelników poinformował nas, że otrzymywał ujemne punkty uprawnień, a jego poziom ciągle spadał zamiast wzrastać po ukończonym meczu. Sprawa pojawiła się również na forum Ubisoftu, gdzie jeden z graczy donosi: Od dwóch dni za wygrane gry rankingowe zostają mi odjęte punkty. Nie widzę sensu dalej grać w takim wypadku bo nie mam szans awansować. Zdarza się też, że szansa na pakiet zamiast rosnąć maleje.

Deweloper obiecał zająć się problemem i mamy nadzieję, że zostanie on szybko namierzony. Wy też doświadczaliście ostatnio takiego niespodziewanego błędu w Rainbow Six Siege?

[Aktualizacja]

Ubisoft informuje o namierzeniu problemu! Oto komunikat dewelopera:

Ujemne punkty doświadczenia na platformie PS4

Witajcie,

Zlokalizowaliśmy problem na platformie PS4 dotyczący ujemnego doświadczenia.
Jesteśmy w trakcie optymalizacji naszej bazy danych w celu utrzymania większej liczby użytkowników. Wpadliśmy w nieprzewidziany problem, w którym niektórzy gracze mają niespójne dane w profilu z powodu tej zmiany. U graczy, którzy doświadczają tego problemu widzimy stare stany profilowe zamiast najbardziej aktualnych.
Pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem!

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie