10 premier gier w nowym tygodniu. Polski cyberpunk, sportowe emocje, zaskakująca zręcznościówka…

10 premier gier w nowym tygodniu. Polski cyberpunk, sportowe emocje, zaskakująca zręcznościówka…
Polecamy Premiery gier Premiery tygodnia

Mamy koniec wrześnie, więc tak naprawdę zaczynamy rozgrzewkę przed największymi premierami tego roku i jednym z najlepszych sezonów dla graczy. Co jednak nietypowe, nie tylko sam mecz musi być wart uwagi, czasami warto też zobaczyć właśnie rozgrzewkę. W tym tygodniu premierę ma FIFA 18 – gra, w której nie warto grzać ławki rezerwowych, ale wziąć się od razu do szlifowania umiejętności.

Po porządnej rozgrzewce z drużynami światowego formatu, mamy też dla was kilka innych produkcji wartych uwagi. Nie są to tylko gry typu AAA, więc każdy w naszym zestawieniu znajdzie coś dla siebie.

FIFA 18

Kolejny rok, gdzie EA niezmiennie serwuje graczom swoją kultową serię FIFA. W najnowszej części poprzeczka podniesiona została wysoko nie tylko jeśli chodzi o jakość oprawy graficznej, ale i rozbudowanie trybów rozgrywki, jak chociażby ulepszoną wersję Drogi do Sławy.

Co jednak ważne, FIFA 18 korzysta z nowej technologii Real Players Motion, która niemal idealnie odwzorowuje charakterystyczne ruchy zadowników dla najsławniejszych piłkarzy. Teraz Cristiano Ronaldo nie pomylimy z żadnym innym zawodnikiem.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Nintendo Switch
  • Data premiery: 29 września
  • Producent: EA Sports
  • Wydawca: EA

Na drugiej stronie coś za darmo.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie