Rainbow Six: Siege za darmo przez cały tydzień. Zagramy na PC, PS4 i Xbox One

Rainbow Six: Siege za darmo przez cały tydzień. Zagramy na PC, PS4 i Xbox One
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Przygotujcie prowiant na cały tydzień, bo Rainbow Six: Siege będzie za darmo. Taktyczną strzelankę przetestujemy na najważniejszych platformach do gier.

Kto nie miał jeszcze okazji, by sprawdzić w praktyce Rainbow Six: Siege? Od dziś do 4 września możemy za darmo pograć ze znajomymi we wspomnianą taktyczną strzelankę. W tym czasie bezpłatnie pobierzemy ją na PC, PlayStation4 lub Xbox One. W przypadku wersji PC partyjkę rozegramy za pomocą platformy Uplay, właściciele PS4 muszą udać się na stronę PlaStation Store, zaś fani Xboxa skorzystają z oferty Microsoftu, lecz wpierw muszą zaopatrzyć się w abonament Xbox Live Gold.

Udostępniona wersja pozwala przeprowadzić karkołomne akcje na każdej mapie i we wszystkich trybach zawartych w kompletnej wersji gry. Podobnie sprawa wygląda z dostępnymi operatorami, więc wybór jest ogromny.

W czasie trwania tygodniowej amnestii na Rainbow Six: Siege, będzie można zakupić grę po atrakcyjnej cenie. Na wszystkich platformach sprzedażowych cena gry zostanie obniżona maksymalnie o 70%.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie