Gry za darmo do sprawdzenia. Znany horror i taktyczny FPS

Gry-za-darmo
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Rozpoczyna się darmowy weekend z dwiema bardzo znanymi grami. Obie gry za darmo sprawdzimy na komputerach PC, przy jednej pobawimy się również na Xbox oraz PlayStation.

Piąteczek w pełni, przed nami weekend i jeśli jeszcze nie macie planów odnośnie tego, w co pograć, być może któraś z tych propozycji zajmie Was na kilka godzin. Dwie gry za darmo do wypróbowania czekają!

Gry za darmo – pełne wersje do sprawdzenia

Pierwszy tytuł to znany horror akcji z asymetrycznym trybem multiplayer. Mowa o Dead by Daylight z 2016 roku. Choć to staruszek, można się przy nim nadal dobrze pobawić. Grę przetestujemy za free jedynie na PC w ramach darmowego weekendu na Steam. Kto chętny przystąpić do rozgrywki, niech wbija pod poniższy link i pobiera plik:

Kto woli jednak inne klimaty, może wypróbować pełną wersję Rainbow Six Siege. Tutaj darmowe granie przez weekend jest dostępne nie tylko na komputerach PC, lecz również na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Żeby rozpocząć granie, należy pobrać wersję strzelanki na swoją platformę. Wystarczy wybrać swój sprzęt na oficjalnej stronie Ubisoftu i gotowe:

Sporo mieliśmy już darmowych weekendów ze wspomnianymi grami, lecz są one nadal rozwijane przez twórców i co chwile uzupełniane o nową zawartość. Warto zatem do nich wrócić nawet w przypadku, gdy już dawniej korzystaliście z takich darmowych akcji.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie