Wasteland 3 zapowiedziane. Jakie nowości ze sobą przyniesie?

0 komentarzy

Studio InXile Entertainment zdradza pierwsze szczegóły produkcji.

Wasteland 3 to kolejna część postapokaliptycznego RPG, która jest szykowana na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra jest na bardzo wczesnym etapie produkcji, zatem nie znamy jeszcze daty premiery.

Deweloperzy z InXile Entertainment zapowiedzieli póki co, że za tydzień odpalają zbiórkę pieniędzy na swój tytuł, która zostanie zorganizowana w serwisie Fig. Żeby Wasteland 3 stało się rzeczywistością, gracze muszą wpłacić przynajmniej 2.75 miliona dolarów.

Jedną z najistotniejszych nowości, które mają trafić do Wasteland 3, jest wprowadzenie do serii kooperacji, gdzie dwie osoby będą mogły wspólnie przejść kampanię fabularną. Każdy gracz pokieruje wówczas własnym oddziałem Rangersów. Będziemy mogli wspólnie wyruszać na misje lub rozdzielić się i działać bardziej na własną rękę, z możliwością krzyżowania planów koledze/koleżance.

Wiemy, że akcja gry rozegra się w skutym lodem Kolorado, dostaniemy rozbudowany system dialogów i staniemy przed niejednym moralnym dylematem. W Wasteland 3 znajdą się pojazdy (służące również jako tarcza oraz skrzynia do przechowywania znalezionych przedmiotów), zagrożenia środowiskowe oraz możliwość rozbudowy własnej bazy.

Poniżej możecie zobaczyć trzy pierwsze grafiki/prototypowe screeny z Wasteland 3.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się