Wasteland 3 staje się faktem. Jest pierwszy gameplay

0 komentarzy

Tak prezentuje się postapokaliptyczne Kolorado. Zerknijcie, co takiego przygotowali twórcy.

Deweloperzy z InXile Entertainment opublikowali dzisiaj dwa interesujące materiały wideo związane z Wasteland 3. Na pierwszym z nich możecie zobaczyć fragment rozgrywki, który zawiera jeden dialog z kilkoma opcjami do wyboru oraz walkę. Wygląda to całkiem interesująco.

Z kolei na drugim wideo zobaczycie, w jaki sposób Brian Fargo – twórca gry – podróżuje po świecie i zbiera członków zespołu do stworzenia Wasteland 3. Chcecie dowiedzieć się więcej o grze? Zerknijcie na informacje poniżej filmików.

Wasteland 3 zapowiedziane. Jakie nowości ze sobą przyniesie?

Wasteland 3 to kolejna część postapokaliptycznego RPG, która jest szykowana na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra jest na bardzo wczesnym etapie produkcji, zatem nie znamy jeszcze daty premiery.

Deweloperzy z InXile Entertainment zapowiedzieli, że odpalają zbiórkę pieniędzy na swój tytuł, która jest zorganizowana w serwisie Fig. Żeby Wasteland 3 stało się rzeczywistością, gracze muszą wpłacić przynajmniej 2.75 miliona dolarów.

Jedną z najistotniejszych nowości, które mają trafić do Wasteland 3, jest wprowadzenie do serii kooperacji, gdzie dwie osoby będą mogły wspólnie przejść kampanię fabularną. Każdy gracz pokieruje wówczas własnym oddziałem Rangersów. Będziemy mogli wspólnie wyruszać na misje lub rozdzielić się i działać bardziej na własną rękę, z możliwością krzyżowania planów koledze/koleżance.

Wiemy, że akcja gry rozegra się w skutym lodem Kolorado, dostaniemy rozbudowany system dialogów i staniemy przed niejednym moralnym dylematem. W Wasteland 3 znajdą się pojazdy (służące również jako tarcza oraz skrzynia do przechowywania znalezionych przedmiotów), zagrożenia środowiskowe oraz możliwość rozbudowy własnej bazy.

Poniżej możecie zobaczyć trzy pierwsze grafiki/prototypowe screeny z Wasteland 3.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się