Wasteland 3

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wasteland 3 – data premiery i mroźny zwiastun z X019

Długo musieliśmy czekać na ujawnienie daty premiery Wasteland 3, lecz w końcu nadszedł ten dzień i już wiadomo, kiedy wyruszymy do skutego lodem Kolorado.

Wczorajsza impreza Xbox Inside w ramach X019 przyniosła ze sobą jeszcze jedną ważną rzecz, o której warto wspomnieć, a na którą czekali fani postapokaliptycznej serii gier RPG, opracowanej przez studio inXile Entertainment.

Wasteland 3 za datą premiery

Deweloper ujawnił, że Wasteland 3 przybędzie na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One w dniu 19 maja 2020 roku. Ogłoszeniu daty premiery towarzyszył poniższy zwiastun, zabierający nas w mroźne rejony Kolorado, gdzie gracz wciela się w rolę członka Team November, oddziału Strażników Pustkowi.

Wasteland 3 znajdą się pojazdy (służące również jako tarcza oraz skrzynia do przechowywania znalezionych przedmiotów), zagrożenia środowiskowe oraz możliwość rozbudowy własnej bazy.

Jedną z najistotniejszych nowości, które mają trafić do Wasteland 3, jest wprowadzenie do serii kooperacji, gdzie dwie osoby będą mogły wspólnie przejść kampanię fabularną. Każdy gracz pokieruje wówczas własnym oddziałem Rangersów. Będziemy mogli wspólnie wyruszać na misje lub rozdzielić się i działać bardziej na własną rękę, z możliwością krzyżowania planów koledze/koleżance.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się