Wasteland 3 – data premiery i mroźny zwiastun z X019

Wasteland 3
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Długo musieliśmy czekać na ujawnienie daty premiery Wasteland 3, lecz w końcu nadszedł ten dzień i już wiadomo, kiedy wyruszymy do skutego lodem Kolorado.

Wczorajsza impreza Xbox Inside w ramach X019 przyniosła ze sobą jeszcze jedną ważną rzecz, o której warto wspomnieć, a na którą czekali fani postapokaliptycznej serii gier RPG, opracowanej przez studio inXile Entertainment.

Wasteland 3 za datą premiery

Deweloper ujawnił, że Wasteland 3 przybędzie na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One w dniu 19 maja 2020 roku. Ogłoszeniu daty premiery towarzyszył poniższy zwiastun, zabierający nas w mroźne rejony Kolorado, gdzie gracz wciela się w rolę członka Team November, oddziału Strażników Pustkowi.

Wasteland 3 znajdą się pojazdy (służące również jako tarcza oraz skrzynia do przechowywania znalezionych przedmiotów), zagrożenia środowiskowe oraz możliwość rozbudowy własnej bazy.

Jedną z najistotniejszych nowości, które mają trafić do Wasteland 3, jest wprowadzenie do serii kooperacji, gdzie dwie osoby będą mogły wspólnie przejść kampanię fabularną. Każdy gracz pokieruje wówczas własnym oddziałem Rangersów. Będziemy mogli wspólnie wyruszać na misje lub rozdzielić się i działać bardziej na własną rękę, z możliwością krzyżowania planów koledze/koleżance.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie