Oto przyszłość marki Warcraft. Blizzard szykuje się do paru zapowiedzi

World of Warcraft - Gul Dan
Mobile PC

Blizzard najwyraźniej zamierza znacząco rozwinąć uniwersum Warcraft. Deweloperzy zdradzają, co w najbliższych miesiącach przygotowali dla graczy.

Więcej dodatków i gier w tym uniwersum? Jestem za!

Warcraft się rozwija

Na oficjalnej stronie Blizzarda znajdziemy nowy wpis. Twórcy wyjaśniają w nim, jakich nowych informacji związanych z marką Warcraft należy spodziewać się w ciągu paru kolejnych miesięcy. Szykuje się zapowiedź dodatków mniejszych i większych, a także samodzielnej gry, o której słyszeliśmy już od jakiegoś czasu.

Na samym początku wpisu, wydawca wyjaśnia plany związane z Heartstone w 2022 roku. Studio odpowiedzialne za grę szykuje trzy duże dodatki, choć nie znamy jeszcze szczegółów. Musimy przygotować się na 15 marca, gdy deweloperzy mają zdradzić informacje związane z pierwszym z nich.

Z kolei 19 kwietnia szykuje się prawdziwe święto dla fanów World of Warcraft. Blizzard przyzwyczaił nas, że kolejny duży dodatek do gry ukazuje się regularnie co dwa lata, tak więc najwyższa pora na kolejną zapowiedź.

Cieszymy się, że możemy wam pokazać, nad czym pracowaliśmy i gdzie dalej potoczą się wasze przygody w Azeroth.

– wyjaśnia Blizzard na blogu

Do tego wszystkiego wyjść ma również pierwsza samodzielna gra oparta na marce. Nie wszystkich jednak to zadowoli, gdyż nadchodzący tytuł ukaże się na platformach mobilnych. Nie znamy niestety szczegółów na jego temat, ale w najbliższym czasie zostaniemy zapewne zasypani informacjami.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie