Walentynkowy filmik od PlayStation to najdziwniejsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczysz

Japończycy wrzucili do sieci spot reklamujący PlayStation 4 Pro i powiązali go z Walentynkami. Wyszło trochę strasznie, niepokojąco i przede wszystkim szalenie.

Sony uraczyło nas wieloma dziwnymi reklamami związanymi z marką PlayStation, a ta najnowsza, walentynkowa, z pewnością jest blisko czołówki.

Filmik pokazuje grupę żołnierzy, która schodzi do podziemnego kompleksu pełnego ludzkich serc. Tysiące bijących narządów podłączonych przewodami do PlayStation 4 Pro robi wrażenie. Na koniec możemy zobaczyć wyryte na jednym serduszku symbole kwadratu, koła, trójkąta i krzyża, które są synonimem PlayStation. Całość jest zamknięta w haśle “Feel the Power of PlayStation” (Poczuj moc PlayStation).

Serca bijące dla PlayStation to nie jedyna dziwna (co nie znaczy, że zła!) reklama od Sony. Pamiętacie spot “Feel The Power Of Pro” z listopada zeszłego roku? Widzieliśmy tam nim mężczyznę, który tak się wzruszył grając w Death Stranding, że zalał łzami całe miastu. Filmik przypominamy zaraz pod tym najnowszym.

No, to teraz czekamy, jakie szaleństwa pokaże Sony z okazji pokazu i premiery PS5. Przypominamy też, że prekursorem takich szalonych reklam związanych z konsolami była SEGA, która w latach 90. mocno szokowała i swoimi spotami i ostro dopiekała konkurencji (wówczas Nintendo).


Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: