Watch Dogs pojawi się w zestawie z PS3 i PS4. Wiemy co z wersją na Wii U

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji nabyć sprzętu firmy Sony, a lubicie sandboksy to być może zainteresuje Was najnowsza oferta.

Wspomniane wydania bundle kupić będzie można wraz z oficjalną premierą gry, a więc 27 maja. Bez względu na to czy wybierzemy konsolę siódmej czy ósmej generacji, maszyna będzie wyposażona w dysk o pojemności 500 GB. Oprócz tego zyskamy 60 minut dodatkowego gameplayu produkcji studia Ubisoft.


Co się tyczy wersji przeznaczonej na konsolę Nintendo, to ma mieć ona premierę jeszcze w 2014 roku. Pracownicy studia deklarują, że ich decyzja nie ma nic wspólnego z tym, iż Wii U jest przez nich traktowane jako produkt drugiej kategorii. Związane jest to jedynie z inną architektura sprzętową, której poznanie wymagało od członków Ubisoftu więcej wysiłku.

Przeglądając fora internetowe zapewne nie ominęła Was lawina nacechowanych negatywnie komentarzy, odnoszących się do ostatniego trailera Watch Dogs. Wypada on bowiem jakościowo znacznie gorzej od wcześniej prezentowanych materiałów. Najpewniej jest to uwarunkowane tym, że video pochodziło z edycji na konsolę PS3 i Xbox 360, a nie next-geny.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

  • geronimo

    Co się tyczy Nintendo w Polsce to jest mega niedoceniane. Na 3DS-a jest więcej dobrych gier niż na PS Vite. I nie chodzi o produkcje dla dzieci. Choćby Resident Evil Revelations…. Mam dwie konsolki od ich premiery i więcej czasu pogrywam na 3DS.

5 Shares
Share5
+1
Tweet