W Mortal Kombat X nie zabraknie boga piorunów

To już kolejna zapowiedziana postać bijatyki od studia NetherRealm Studios.Jest to więc kolejny po Kano bohater, którym na pewno dane nam będzie pokierować. Miłośnikom serii Mortal Kombat nie trzeba przedstawiać obrońcy ziemskiego królestwa, który zawsze wspierał ludzkość w nierównej walce z Shao-Kahnem.

Nieustraszony Raiden ponownie stanie naprzeciw armii zła chroniąc niewinnych. Poinformowano również o trzech zróżnicowanych technikach walki, które będziemy musieli opanować mierząc się ze śmiercionośnymi rywalami.

Pierwszy z nich, Displacer będzie stawiać na wykorzystanie teleportacji w celu wykonywania ataków z zaskoczenia. Master of Storms ma się koncentrować wokół zastawiania pułapek na arenie, z kolei Thunder God to bazowanie na ciosach przepojonych elektrycznością.


Jak sami możecie się przekonać, Raiden sprawia w trakcie pojedynków iście piorunujące wrażenie. Zapraszamy do oglądania!

 

 

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet