UOKiK bacznie przygląda się działaniom CD Projekt

0 komentarzy

CD Projekt stał się przedmiotem zainteresowania państwowej instytucji UOKiK.

Dziennik Gazeta Prawna informuje, iż Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów skierował do spółki CD Projekt prośbę, o wyjaśnienia dotyczące zwrotów gry Cyberpunk 2077, oraz tego jakie działania są podejmowane w celu zniwelowania błędów obecnych w produkcji. UOKiK pragnie więc wiedzieć jak przebiegają prace nad aktualizacjami, które rozwiążą problemy konsumentów.

Ciężko na chwilę obecną jest wyrokować czy UOKiK podejmie kroki prawne wymierzone w CD Projekt. Hipotetycznie kara mogłaby wynieść aż do 10% przychodów ze sprzedaży gry Cyberpunk 2077. Obecne działania podejmowane przez twórców, służą temu żeby poprawić wizerunek. Poza nowymi patchami, firma szykuje darmowe DLC, by udobruchać niezadowolonych klientów.

Jeśli chcecie się przekonać w jak dużym stopniu bugi i glitche wpływają na odbiór produkcji, zachęcamy Was do przeczytania recenzji, która ukazała się na łamach naszego portalu.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się