CD Projekt rozdaje wiedźmińskie prezenty na GOG-u

Wiedźmin - Geralt w czapce Świętego Mikołaja
PC

Święta coraz bliżej i poniekąd możecie zacząć się nimi cieszyć już teraz wraz z Białym Wilkiem. CD Projekt ma niespodziankę dla fanów Wiedźmina. Firma rozdaje wirtualne prezenty nawiązujące do gier z Geraltem z Rivii i spółką.

Zgarnąć można wiele ciekawostek, które przypadną do gustu fanom gier Redów. W darmowym pakiecie otrzymamy między innymi tapety na pulpit, zapisy z koncertów, ścieżki dźwiękowe i mangowe grafiki oraz obrazki nawiązujące do nadchodzącej gry planszowej.

Święta to czas obdarowywania, więc mamy dla Was coś specjalnego!
Zdobądźcie darmową paczkę Wiedźmińskich Dobroci od GOG – zawiera ona koncerty, ścieżki dźwiękowe, tapety i wiele więcej!

– informuje CD Projekt na Twitterze

Wiedźmińskie prezenty odbierzecie w tym miejscu. CD Projekt rozdawał podobne upominki wcześniej. Jeśli więc odebraliście je przy okazji poprzednich okazji, nowe bonusy dodadzą się do Waszej biblioteki automatycznie.

Rozdawnictwo potrwa do 5 stycznia 2022 roku do godziny 15:00 czasu polskiego. Jeśli się nie wyrobicie, spokojna głowa – paczki z wiedźmińskimi prezentami są rozdawane co jakiś czas i wątpię, aby w przyszłości miało się to zmienić.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie