Uniwersum gier Warcraft wkracza na gigantyczne ekrany kin IMAX

Bilety na Warcraft: Początek już w przedsprzedaży.

Hordy graczy wreszcie doczekały się ekranizacji serii kultowych gier Warcraft. Od 10 czerwca będą mogli na wielkim ekranie uczestniczyć w starciu zwaśnionych królestw ludzi i orków w produkcji Warcraft: Początek. Zobaczyć grę na wielkim ekranie to już obietnica solidnej dawki emocji, ale na zapalonych gamerów czeka prawdziwa wojna w wersji 3D – na gigantycznych ekranach IMAX.

Dwa zwaśnione od wieków królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – staną do bitwy, która rozstrzygnie ich dalsze losy. Świat ludzi walczyć będzie o zachowanie porządku i bezpieczeństwo mieszkańców, z kolei Horda – o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Wzorem gry, twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron.


Filmowa adaptacja serii najpopularniejszych gier naszych czasów to nie jest zabawa dla grzecznych dzieci. Na seansach 3D w kinach IMAX zobaczycie imponujące efekty specjalne – prawie jak w realu i niezrównane animacje przerażających skutków potężnej siły orków. Olbrzymy staną się naprawdę wielkie, dopadną Was ciemne moce, będziecie osobiście szukać bestii! Gigantyczny, akustycznie przezroczysty ekran IMAX, w połączeniu z 23-stopniowym kątem nachylenia amfiteatralnej widowni, zapewni Wam perfekcyjny ogląd sytuacji – bo sami musicie zdecydować, któremu z królestw sprzyjacie.

Warcraft: Początek już od 10 czerwca kinach IMAX (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa), w salach ŠKODA 4DX (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin), a także we wszystkich kinach Cinema City. Przedsprzedaż biletów już trwa.

Warcraft film
Warcraft film

Źródło: IMAX

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

34 Shares
Share34
+1
Tweet